Backstage sesji na okładkę Przewodnika Młodej Pary wyd. 27

Dziękujemy Joli z Aury – wydawcy Przewodnika Młodej Pary – za zaufanie, jakim obdarzyła nas podczas wyboru fotografa do sesji okładkowej najnowszego numeru.

Poniżej wklejamy opis sesji ze strony internetowej Przewodnika (http://www.przewodnikmp.pl)

Podczas sesji zdjęciowej we wrocławskim Art Hotelu, której głównym celem było JEDNO ZDJĘCIE na okładkę 27 wydania Przewodnika Młodej Pary, powstało mnóstwo dodatkowego materiału, którym chcemy się z Wami podzielić.

W fotoreportażu zapraszamy do obejrzenia wielu pięknych ujęć, poniżej making of  produkcji Llire i historie z backstagu.

film backstage

………………………………………………………………………………………….

Przygotowania rozpoczęła Maja Lewicka od delikatnego makijażu Karoliny. W pierwszym wcieleniu usta były delikatne, w drugim ust korale grały pierwsze skrzypce…

wizażystka i makijaz do sesji fotograficznej panny młodej

Z sześciu modeli sukien ślubnych przygotowanych przez Panią Basię z Salonu Flossmann, po wstępnej selekcji zostały trzy, a finalnie zdążyliśmy i tak z tylko (aż!) z dwiema stylizacjami. Zupełnie inne w charakterze, każda piękna i charakterystyczna, odzwierciedlają główne trendy w sukniach ślubnych 2013.

dopasowanie sukni ślubnej Pronovias 2013

Aneta z Upiększalni wymyśliła fryzury do dwóch zupełnie różnych sukien, podkreślając tym samym ich charakter. Nawet nie denerwowała się, że nie pozwalamy jej misternie dopracowac fryzur, chociaż walczyła o jakość fryzury niczym na dwunastogodzinne wesele.

stylizacja fryzury panny młodej do sesji zdjęciowej

Każde ze wcieleń wymagało odpowiedniej biżuterii, o co zadbała Anna z Geselle Jubiler. Wybór nie był łatwy, bo biżuteria przepiękna i w różnym stylu. Efekt subtelny i nienachalny, bo to panna młoda, a nie ciężkie kolie mają przykuwać uwagę.

biżuteria do ślubu, przymierzanie pierścionków i obrączek

Joanna z Kwiaciarni Glorioza czuwała nad oprawą florystyczną, a że nie mogła zdecydowac się co do modnego bukietu, zrobiła dwa… i z pewnością będą przebojem sezonu 2013! W sesyjnym zamieszaniu zapomnieliśmy ozdobić pana młodego przypinkami, ale cóż, na prawdziwym ślubie to by było mało prawdopodobne, prawda?

florystka dobiera bukiet ślubny do panny młodej

Czas na pana młodego. Właściwie to był gotowy na długo przez panną, dokładnie tak samo, jak to jest w rzeczywistości… Magda z Diuka dopasowała jeden z pięciu przywiezionych garniturów, a w drugiej części sesji zmieniła tylko marynarkę i dodatki. Różnica w wybranych stylizacjach była jednak subtelna, bo taki pan młody świetnie pasował do swojej partnerki.

ubiór pana młodego i dopasowanie dodatków

Ekipa specjalistów pracowała nad uwiecznieniem sesji i zarejestrowaniem klimatu, który bardzo nam w Art Hotelu sprzyjał. Foto HQ przygotowało dla Was fotoreportaż oraz popełniło zdjęcie na okładkę (chociaż wybór był trudny, bo pięknych ujęć młodej pary jest dużo…), a Gabi z Llire zmontowała klip, który wyżej możecie obejrzeć. Zaangażowania nie szczędziła również Ekipa Aury, czyli Przewodnika Młodej Pary, która również sobie wzajemnie dziękuje:)

sesja zdjęciowa młodej pary, balony, art hotel, backstage

Wydarzenie stało się polem doświadczalnym do przetestowania aparatu INSTAX, którego wszyscy stali się natychmiastowymi fanami. Zabawa na planie służyła również celom specjalnym – materiał posłuży do promocji w konkursach, w których dzięki Fuji i Firmie Master-Foto będziecie mogli wygrywać te cudeńka.

INSTAX młoda para fotografuje sie an weselu

……………………………………………………………………………………….

Raz jeszcze dziękujemy Ekipie naszych Ekspertów, która wzięła udział w produkcji: Pani Basi z Salonu Sukien Ślubnych Flossmann, Magdalenie z Diuka; modeli upiękniła Magda Maja Lewicka, a uczesała Pani Aneta z Upiększalni. Cudną biżuterią modeli ozdobiła Anna z Geselle Jubiler; florystycznie czuwała Joanna z Kwiaciarni Glorioza. Przepiękne zdjęcia popełniła Ekipa z Foto HQ. Klip z wydarzenia wyczarowała dla Was Gabi z Llire.

Informacje o admin

FOTOHQ - wywoływanie emocji, utrwalanie marzeń
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *