Sesja Okładkowa do Przewodnika Młodej Pary

To już drugi, a może trzeci ( nie, chyba jednak drugi) raz, kiedy zaproponowano nam wykonywanie zdjęć do największego na Dolnym Śląsku wydawnictwa branży ślubnej – Przewodnika Młodej Pary(www.przwodnikmp.pl). To już 30 numer. Przewodnik ukazuje się co pół roku, a jego pierwszy numer zahaczył jeszcze o XX w.  Dziękujemy Joli Bartoszewicz z firmy Aura, że po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem.

Sesja okładkowa do 30 wydania Przewodnika Młodej Pary w Toya Golf

Gdzie nas jeszcze nie było? W Restauracji Toya Golf, położonej przy polu golfowym. Z pięknym widokiem i zachwycającymi plenerami. Tak blisko miasta, a zupełnie inny świat. Cisza, natura, a przy tym wszystko, czego potrzebowaliśmy do realizacji sesji. No, może zabrakło kilku godzin, bo materiał zaledwie sygnalizuje ogromne możliwości tego miejsca.
I jak tu się skupić, gdy zza pagórka spogląda zaciekawiona czapla? Wszyscy zgodnie przyznaliśmy, że trzeba tu wrócić i szukać pretekstu, by wracać nie raz…

Cóż, wybór był trudny, bo na okładkę można wybrać jedno zdjęcie. Postawiliśmy na emocje, a tych w całej sesji nie brakowało. Wybraliśmy jedno z wcieleń naszej pary i nie mogliśmy nie nawiązać do tak modnych w tym roku odcieni promiennej orchidei…

Okładka 30 wydania Przewodnika Młodej Pary - maj 2014

Przepiękne makijaże modeli wykonała Jola Boska, a fryzury wykreowała Anastassia z Upiększalni. W tym samym składzie dziewczyny pracowały przy poprzedniej sesji okładkowej – boska Jola dzierży dowód rzeczowy…

Sesja okładkowa do 30 wydania PMP w Toya Golf

Nasza panna młoda wystąpiła w sukniach z kolekcji Rosa Clara od Salonu Lisa Ferrera Exclusive. Pana młodego tradycyjnie już ubrał Diuk. Fascynatory i dodatki Moalove, które oczarowały całą ekipę, otrzymaliśmy od Camelleo.Obrączki, do wyboru, do koloru, zapewnił nieoceniony jubiler Jubi-Tom.
Przepiękny bukiet wyczarowała Dominika Będkowska z Kwiaciarni Glorioza. Fotograficznie materiał popełnili Ania i Kryspin z Foto HQ.

W eleganckich wnętrzach Restauracji Toya Golf powstała „sesja w sesji”. Szkoda, że po całodniowej pracy nie mieliśmy siły, bo dotrwać do sesji o zmierzchu. Wieczorem klimat tego miejsca jest równie magiczny.

Toya Golf Restaurant - miejsce sesji okładkowej Przewodnika Młodej Pary

Pyszny tort i bankietówki z Cukierni Furtak osłodziły trudy sesji i podkręciły atmosferę pracy. Żaden okruszek się nie zmarnował, a cukierni przybyło kolejne grono wielbicieli.

Pyszne babeczki i tort z Cukierni Furtak
Więcej zdjęć z pleneru na pewno zobaczycie w materiałach Toya Golf

Toya Golf - piękne miejce

Dziękujemy całej Ekipie – za zaangażowanie, chęci, kreatywność, świetną zabawę i dobrą energię! Panu Krzysztofowi z Toya Golf – za opiekę i cierpliwość. I za możliwość poszalenia na meleksach…
Dziękujemy pięknie naszej parze – Roksanie i Mateuszowi oraz Ewie „Emce” i uroczej Klaudii.

Sesja okładkowa do 30 wydania Przewodnika Młodej Pary

p.s. Panowie – różowego krawata nie trzeba się bać:)

fot. HQ / PMP

 

Informacje o admin

FOTOHQ - wywoływanie emocji, utrwalanie marzeń
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *