Kursy

Kursy

Od ponad dwóch dekad zajmujemy się fotograficzną działalnością edukacyjną i posiadamy status instytucji szkoleniowej. Współpracujemy ze szkołami ponadpodstawowymi, szkołami i uczelniami dla dorosłych, cechami rzemiosł i Izbą Rzemieślniczą we Wrocławiu. Posiadamy wymagane uprawnienia  fotograficzne, pedagogiczne i psychologiczne do prowadzenia kursów, szkoleń i warsztatów. 

  • Organizujemy zajęcia praktyczne  dla uczniów szkół fotograficznych i wielozawodowych w zawodzie fotografa.  
  • Realizujemy opracowane przez nas tematyczne programy kursów indywidualnych i grupowych na zlecenie redakcji prasowych, szkół, ośrodków kultury i urzędów pracy, których adresatami są dziennikarze, fotoamatorzy i pasjonaci fotografii oraz osoby przekwalifikujące się. 
  • We współpracy z psychologiem organizujemy zajęcia fotograficzne o charakterze artterapeutycznym dla dzieci i młodzieży z problemami emocjonalnymi. 
  • Wraz ze specjalistami z branży HR i psychologami biznesu  przygotowaliśmy innowacyjne 1-3 dniowe  programy szkoleniowe z komunikacji, współpracy i budowania zespołu w oparciu o zadania fotograficzne i pracę w studio. 

Szkolenia, warsztaty i kursy organizujemy w naszym studio, u klienta oraz w plenerze. Organizujemy także szkolenia wyjazdowe w Polsce i zagranicą połączone z ofertą turystyczną podczas wakacji, wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych, wycieczek szkolnych, obozów i kolonii.